Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas
Lietuvoje nemokamas pristatymas taikomas visiems užsakymams, kurių krepšelio vertė yra didesnė nei 30 Eur. Jeigu krepšelio vertė yra mažesnė nei 30 Eur - papildomai priskaičiuojamas 4,00 Eur pristatymo mokestis. Pristatymas įvykdomas per 1-2 darbo dienas.
MB "Kombučerija" užsakymus Vilniaus mieste pristato pati (karantino metu - tik penktadieniais), o taip pat bendradarbiauja su ZITICITY kurjeriais (pristatymai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje) bei VENIPAK kurjeriais (pristatymai visur kitur Lietuvoje). 
  • Vilniuje - darbo dieną užsakius iki 13 val., pristatysime tą pačią dieną, užsakius vėliau - kitą darbo dieną.
  • Kaune ir Klaipėdoje - darbo dieną užsakius iki 16 val., pristatysime kitą darbo dieną.
  • Kitur Lietuvoje - darbo dieną užsakius iki 14 val., pristatysime kitą darbo dieną.
Atsiėmimas
Taip pat užsakymą galima atsiimti BŪKČIA bravore, adresu Švitrigailos g. 40B, Vilnius (užvažiavimas rampa į antrą aukštą), tik būtina iš anksto suderinti laiką žemiau nurodytais kontaktais.

Kontaktinė informacija
Jeigu norite susitarti dėl atsiėmimo laiko arba turite papildomų klausimų, susisiekite: FB žinute, el. paštu kombucia.uzsakymai@bukcia.lt arba skambinkite +370 674 36382.


Grąžinimas
Gėrimai įsigyti mūsų e-parduotuvėje, nėra grąžinami. Jei iškilo problemų ar klausimų, dėl produkto, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.